Bruslení pro veřejnost

Veřejné bruslení probíhá v prostorách PSG arény každoročně od září do března, zájem bývá značný především ze strany mládeže a dětí v období vánočních a jarních prázdnin. Kromě klasického veřejného bruslení klub pořádá také pravidelné termíny pro děti a mládež (s podporou města Zlín) a pro seniory. Chvíle na stadionu si můžete zpříjemnit také návštěvou stánku s občerstvením.


Pro aktuální termíny veřejného bruslení sledujte, prosím, rozpis ledu (zde).
Upozorňujeme návštěvníky, že vstup na ledovou plochu je na vlastní nebezpečí a je povolen jen v bruslích. Všichni přítomní jsou povinni dodržovat aktuální hygienická opatření a řídit se návštěvním řádem ZS.


Typy veřejného bruslení a návštěvní podmínkyKlasické veřejné bruslení


  • Vstupné: jednotné vstupné 100 Kč
  • Termín: dle aktuálního rozpisu ledu (zde), přibližně dvakrát týdně v podvečerních hodinách (zpravidla od 18:30 do 20:00)

Dospělý nebruslící doprovod dítěte (rodič, prarodič, zákonný zástupce) vstup volný. Členové školy bruslení a přípravky HC Berani Zlín mají vstup zdarma (nutno prokázat se u vchodu speciální samolepkou na přilbě). Pro nejmenší děti je možné zapůjčit chodítka na led, naopak brusle se nepůjčují. Upozorňujeme, že z bezpečnostních důvodů je zakázáno vstupovat na led v botách, stejně tak není dovoleno používat hokejky.Bruslení města Zlín pro děti a mládež


  • Vstupné: vstupné 10 Kč pro držitele tzv. bruslenky, ostatní 100 Kč
  • Termín: každý týden v úterý (zpravidla od 18:15 do 19:15)

Bruslenky vydávané s podporou města Zlína jsou určené dětem z mateřských a základních škol. Nebruslící doprovod má vstup volný.


Bruslení pro seniory


  • Vstupné: zdarma
  • Termín: každou druhou středu od 11:00 do 12:00

Bruslení je určeno pro všechny dříve narozené, kterým je 60 let a více. Na každém bruslení bude zajištěn zdravotník.Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vaši návštěvu!

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY