Bruslení pro veřejnost

Veřejné bruslení probíhá v prostorách CCM arény každoročně od září do března, zájem bývá značný především ze strany mládeže a dětí v období vánočních a jarních prázdnin. Kromě klasického veřejného bruslení klub pořádá také pravidelné termíny pro děti a mládež (s podporou města Zlín) a pro seniory. Chvíle na stadionu si můžete zpříjemnit také návštěvou stánku s občerstvením.


Pro aktuální termíny veřejného bruslení sledujte, prosím, rozpis ledu (zde).
Upozorňujeme návštěvníky, že vstup na ledovou plochu je na vlastní nebezpečí a je povolen jen v bruslích. Všichni přítomní jsou povinni dodržovat aktuální hygienická opatření a řídit se návštěvním řádem ZS.


Typy veřejného bruslení a návštěvní podmínkyBruslení veřejnosti


  • Od 15. října 2023 od 16:30 do 18 hodin
  • Vstupné: jednotné vstupné 100 Kč
  • Termín: dle aktuálního rozpisu ledu (zde)

Dospělý nebruslící doprovod dítěte (rodič, prarodič, zákonný zástupce) vstup volný. Pro nejmenší děti je možné zapůjčit chodítka na led, naopak brusle se nepůjčují. Upozorňujeme, že z bezpečnostních důvodů je zakázáno vstupovat na led v botách, stejně tak není dovoleno používat hokejky.Bruslení města Zlín pro děti a mládež


  • Vstupné: vstupné 20 Kč pro držitele tzv. bruslenky, doprovod na bruslích 20 Kč, další osoba na bruslích 100 Kč
  • Termín: každý týden v úterý (zpravidla od 18:30 do 19:30)

Bruslenky vydávané s podporou města Zlína jsou určené dětem z mateřských a prvního stupně základních škol. Nebruslící doprovod má vstup volný.

Nově můžete zaplatit bruslení jednoduše a rychle pomocí svých čipových hodinek, které využíváte na plavaní.Návštěvní řád veřejného bruslení ZDEDěkujeme za spolupráci a těšíme se na Vaši návštěvu!

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY