Bruslení pro veřejnost

Veřejné bruslení probíhá v prostorách PSG arény každoročně od září do března v termínech středa, sobota, neděle v podvečerních nebo večerních časech. Zájem bývá značný především ze strany mládeže a dětí v období vánočních a jarních prázdnin. Upozorňujeme návštěvníky bruslení pro veřejnost a bruslení města Zlín, že vstup na ledovou plochu je povolen jen v bruslích. Chvíle na stadionu si můžete navíc zpříjemnit návštěvou stánku s občerstvením.


Obvyklé časy veřejného bruslení na PSG aréně:


  • středa 18:45 – 20:15
  • sobota 18:45 – 20:15
  • neděle 18:45 – 20:15

Změna termínů vyhrazena. V případě komerční akce nebo extraligového utkání mužů na ZS Luďka Čajky může dojít k přesunu nebo ke zrušení veřejného bruslení. Vždy si, prosím, zkontrolujte aktuální rozpis ledu (zde).


Návštěvní podmínky a vstupné


Jednotné vstupné činí 100 Kč, dospělý nebruslící doprovod dítěte (rodič, prarodič, zákonný zástupce) má vstup volný.


Vstup zdarma mají i členové školy bruslení a přípravky klubu Berani Zlín. U vchodu je nutné prokázat nárok na volný vstup speciální samolepkou na přilbě. Pro nejmenší děti je možné zapůjčit chodítka na led. Naopak brusle se nepůjčují. Upozorňujeme, že z bezpečnostních důvodů je zakázáno vstupovat na led v botách, stejně tak není dovoleno používat hokejky.


Všichni přítomní jsou povinni dodržovat aktuální hygienická opatření a řídit se návštěvním řádem ZS. Žádáme také návštěvníky, aby v době, kdy nebruslí na ledové ploše, měli nasazenou roušku nebo respirátor.


Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vaši návštěvu!

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY