JÁN PARDAVÝ (1971)

Hlavní trenér

Rodák z Trenčína zahájil hráčskou kariéru v tamní Dukle, se kterou získal jeden československý a dva slovenské tituly. Mistrovský pohár zvedl nad hlavu také v české extralize. Zkušenosti má také ze Skandinávie, kde si vyzkoušel angažmá ve švédských klubech Djurgårdens a MODO a finském HPK. Epizodně si zahrál také v Rusku za Lokomotiv Jaroslavl, poslední tři roky profesionální kariéry pak strávil ve francouzském Strasbourgu, kde v roce 2016 pověsil brusle na hřebík. V rámci trenérské dráhy pro něj jde o vůbec první angažmá mimo rodnou zemi, v minulosti působil na lavičce mateřské Dukly Trenčín a Slovanu Bratislava, kde se potkal mimo jiné také se svým nyní už staronovým kolegou Richardem Kapušem. Zároveň je asistentem Craiga Ramseyho u slovenské reprezentace.
RICHARD KAPUŠ (1973)

Asistent trenéra

Bývalý produktivní centr byl dlouholetou ikonou Slovanu Bratislava, se kterým v tamní extralize oslavil šest mistrovských titulů. Velkou stopu zanechal také ve slovenské reprezentaci, v jejímž dresu si pověsil na krk stříbro a bronz z mistrovství světa. Kromě své rodné země působil také v Rusku, Švédsku a na Ukrajině, jednu sezónu si střihl také v extraligovém Třinci. Hráčskou kariéru uzavřel v roce 2012 a plynule se přesunul do role trenéra - kde jinde než v mateřském Slovanu. Asistentem byl u tamního dorostu stejně jako u slovenské reprezentace do 18 let, uplynulé dvě sezóny pak strávil také na lavičce bratislavského A-mužstva. V lednu 2024 pak posílil realizační tým zlínských Beranů
JAN SRDÍNKO (1974)
Sportovní manažer
Bývalý obránce se narodil v Benešově, podstatnou část své kariéry ale spojil se Vsetínem, v jehož barvách byl v devadesátých letech pevnou součástí slavné dynastie, která posbírala šest extraligových titulů. Pohár pro mistra české nejvyšší soutěže následně zvedl nad hlavu také v barvách pražské Sparty, kde působil tři roky. Vyzkoušel si také zahraniční štace, působil v Rusku, Švédsku a na Slovensku, kde se Slovanem Bratislava dvakrát ovládl tamní extraligu. Po skončení hráčské kariéry se dal na dráhu trenéra, kterou zahájil na pražské Slavii, kde šest let působil v roli asistenta. Stejnou pozici posléze zastával i na lavičce Vsetína. V roce 2023 se přesunul na opačnou stranu kopce Sirákova a stal se hlavním koučem zlínské juniorky. V listopadu pak byl jmenován trenérem A-týmu Beranů, po skončení sezóny se přesunul do role sportovního manažera.
LUBOŠ HORČIČKA (1979)

Trenér brankařů

Bývalý hokejový brankář, který pochází z Kladna. V české extralize nastupoval za Kladno, Třinec, Litvínov, Plzeň a Zlín. V extralize odchytal dohromady za pět týmů 222 zápasů. Za Berany hrál v letech 2011 až 2016 a byl členem hráčského kádru, který v sezoně 2013/14 vybojoval mistrovský titul a o rok předtím stříbrné medaile. Mezi jeho další působiště patřily v první lize Ústí nad Labem, Kadaň, Chomutov, Kometa, Most, Znojmo, Třebíč, Prostějov, Přerov, Vsetín a kariéru uzavřel na jaře 2019 ve slovenské Žilině. Poté začal působit ve zlínském klubu u mládeže jako specialista v pozici trenéra gólmanů. Držitel licence B.
TOMÁŠ SMOLÍK (1985)

Kondiční trenér

Kondiční trenér, který se k týmu připojil v závěru roku 2023 a i jeho přičiněním došlo k významnému zlepšení kondičních schopností hráčů, což pomohlo k zisku poháru vítěze Chance ligy. Jako trenér působí i ve zlínské Vita Saně, kde se věnuje funkčnímu tréninku, TRX, spinning clinic a dalším aerobním tréninkům.