úterý 03. ledna 2023 | Redakce

Ve středu startuje pravidelné bruslení pro seniory na PSG aréně

Ve středu 4. ledna se na PSG aréně poprvé uskuteční volné bruslení pro zájemce, kterým je 60 let a více. Ledová plocha bude k dispozici od 11 do 12 hodin, bruslení se bude konat v tomto termínu vždy jednou za dva týdny. Ať už jste bývalí sportovci nebo nadšení amatéři, přijďte se protáhnout na led a pobavit se s přáteli či rodinou. Vstup je zdarma.

Během bruslení bude pro návštěvníky otevřen bufet, na každý termín bude také zajištěn zdravotník. Parkovat je možné na parkovišti před PSG arénou. Před cestou na stadion si prosím vždy zkontrolujte aktuální rozpis ledu na webu (ZDE), ve výjimečných případech může totiž dojít ke změnám termínu nebo jeho zrušení.

Návštěvníci nechť si přinesou své vlastní brusle, na místě není možnost zapůjčení. Upozorňujeme, že vstup na ledovou plochu je na vlastní nebezpečí a z bezpečnostních důvodů je zakázáno vstupovat na led v botách. Stejně tak není dovoleno používat hokejky. Všichni přítomní jsou povinni dodržovat aktuální hygienická opatření a řídit se návštěvním řádem ZS.

Pravidelné bruslení pro seniory- První bruslení: 4. ledna 2023
- Termín: každou druhou středu od 11:00 do 12:00
- Místo: PSG aréna
- Určeno: pro všechny zájemce ve věku 60 let a víc
- Vstup: zdarma

Těšíme se na vaši návštěvu!