PRESS AKREDITACE

Pro pohyb mimo zónu pro fanoušky je povinen mít každý mediální pracovník kartičku klubové akreditace. Výjimku tvoří vysílací týmy pro zajištění televizního vysílání s BPA akreditací. Akreditace opravňuje ke vstupu do prostor vyhrazených pro média. Akreditace se dělí na jednorázové a sezonní.

Jednorázová akreditace

Sezonní akreditace

Popis: Klub vydává pro každý zápas limitovaný počet jednorázových akreditací, které jsou určeny pro mediální zástupce hostujících týmů a nepravidelně chodící zástupce redakcí. Sezonní akreditace jsou určeny zástupcům celostátních médií, krajských regionálních redakcí, exkluzivním mediálním partnerům Chance ligy, redaktorům a fotografům klubu.
Podmínky udělení: Prokázání oprávněnosti Prokázání oprávněnosti a min. 80% účast na domácích zápasech v předchozí sezoně.
Žádosti do: do 17:00 předchozího dne utkání Chance ligy do 15. července 2022 23:59
Vyzvednutí: Služební pokladna ZS Luďka Čajky ve Zlíně (pokladna na straně od Letné) nejdříve hodinu před začátkem zápasu. Při převzetí akreditace je nutno předložit novinářský průkaz, případně jiný průkaz totožnosti. Před sezonou u tiskového mluvčího dle informací v potvrzovacím e-mailu. Při převzetí akreditace je nutno předložit novinářský průkaz, případně jiný průkaz totožnosti.

Podmínky akreditace


V rámci akreditace jsou ke vstupu do pořadatelem vyhrazených prostor Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně oprávněny pouze ty akreditované osoby, v jejichž náplni práce je publikování nebo fotografování (dále jen akreditovaní novináři a fotografové).

Jsou povinny dodržovat následující pravidla:
 • - jsou povinny se prokázat pořadateli utkání při vstupu do budovy ZS platným akreditačním průkazem vydaným klubem PSG Berani Zlín,
 • - akreditovaní novináři jsou oprávněni k přístupu do prostoru míst na novinářském balkonu vedle tiskového střediska (1. patro administrativní budovy ZS),
 • - akreditovaní fotografové jsou oprávněni k přístupu do prostor ZS Luďka Čajky, je zakázán vstup do prostoru mezi střídačkami. Výjimku tvoří pouze 1 klubový fotograf a 1 fotograf mediálního partnera,
 • - akreditovaní fotografové v ochozech ZS Luďka Čajky povinni nosit viditelně označení FOTOGRAF 2022/23,
 • - tiskové středisko (1. patro administrativní budovy ZS) je pro akreditované novináře a fotografy k dispozici po celé utkání. Je otevřeno vždy hodinu před začátkem utkání a zavírá se dvě hodiny po skončení utkání.
 • - na základě akreditace je akreditovaný novinář oprávněn pořizovat rozhovory s hráči, trenéry nebo jinými činovníky PSG Berani Zlín po skončení utkání v prostorech mix zóny nebo v tiskovém středisku v rámci tiskové konference.
 • - na základě akreditace je akreditovaný fotograf oprávněn pořizovat fotografie před utkáním, v jeho průběhu i po skončení v prostorech ZS nebo v tiskovém středisku.

 • Kontakt


  Vojtěch Gargulák

  e-mail: gargulak@beranizlin.cz

  tel. číslo: +420 778 725 469