PRESS AKREDITACE

Pro pohyb mimo zónu pro fanoušky je povinen mít každý mediální pracovník kartičku klubové akreditace. Výjimku tvoří vysílací týmy pro zajištění televizního vysílání s BPA akreditací. Akreditace opravňuje ke vstupu do prostor vyhrazených pro média. Akreditace se dělí na jednorázové a sezonní.

Jednorázová akreditace

Sezonní akreditace

Popis: Klub vydává pro každý zápas limitovaný počet jednorázových akreditací, které jsou určeny pro mediální zástupce hostujících týmů a nepravidelně chodící zástupce redakcí. Sezonní akreditace jsou určeny zástupcům celostátních, krajských a regionálních redakcí a exkluzivním mediálním partnerům Maxa ligy, redaktorům a fotografům klubu.
Podmínky udělení: Prokázání oprávněnosti Prokázání oprávněnosti a min. 80% účast na domácích zápasech v předchozí sezoně.
Žádosti do: do 17:00 předchozího dne utkání Maxa ligy do pátku 6. září 2024 23:59
Vyzvednutí: Vstup na stadion na základě vstupenky zaslané e-mailem. V případě fotografů je vydávána visačka na krk, povolující volný pohyb po stadionu během utkání. Před sezonou v kanceláři marketingového oddělení dle informací v potvrzovacím e-mailu. Při převzetí akreditace je nutno předložit novinářský průkaz, případně jiný průkaz totožnosti.

Podmínky akreditace


V rámci akreditace jsou ke vstupu do pořadatelem vyhrazených prostor Trinity Bank Arény Luďka Čajky ve Zlíně oprávněny pouze ty akreditované osoby, v jejichž náplni práce je publikování nebo fotografování (dále jen akreditovaní novináři a fotografové).

Jsou povinny dodržovat následující pravidla:
 • - jsou povinny se prokázat pořadateli utkání při vstupu do budovy ZS platným akreditačním průkazem vydaným klubem Berani Zlín,
 • - akreditovaní novináři jsou oprávněni k přístupu do prostoru míst na novinářském balkonu vedle tiskového střediska (1. patro administrativní budovy ZS),
 • - akreditovaní fotografové jsou oprávněni k přístupu do prostor Trinity Bank Arény Luďka Čajky, je zakázán vstup do prostoru mezi střídačkami. Výjimku tvoří pouze 1 klubový fotograf a 1 fotograf mediálního partnera
 • - akreditovaní fotografové v ochozech Trinity Bank Arény Luďka Čajky povinni nosit viditelně označení FOTOAKREDITACE
 • - tiskové středisko (1. patro administrativní budovy ZS) je pro akreditované novináře a fotografy k dispozici po celé utkání. Je otevřeno vždy hodinu před začátkem utkání a zavírá se dvě hodiny po skončení utkání.
 • - na základě akreditace je akreditovaný novinář oprávněn pořizovat rozhovory s hráči, trenéry nebo jinými činovníky Berani Zlín po skončení utkání v prostorech mix zóny nebo v tiskovém středisku v rámci tiskové konference.
 • - na základě akreditace je akreditovaný fotograf oprávněn pořizovat fotografie před utkáním, v jeho průběhu i po skončení v prostorech ZS nebo v tiskovém středisku.

 • Kontakt


  Vojtěch Gargulák

  e-mail: gargulak@beranizlin.cz