Staň se mladým Beranem!


Jsi malý sportovní nadšenec a chtěl by ses stát zlínským Beranem? Zapiš se do školy bruslení a udělej tak první krůčky ve své hokejové kariéře! Do svých řad vítáme děti od čtyř let (ročníky 2017, 2018, případně i starší začínající).


Umožněte svým dětem zdravý tělesný rozvoj, aktivní pohyb plný výzev a nových dovedností. Vyzkoušet si školu bruslení může každý. První čtyři tréninkové lekce jsou totiž zdarma, děti si během nich od klubu můžou zapůjčit veškeré vybavení.


Časy tréninků školy bruslení


Lekce školy bruslení probíhají od září do dubna, a to zpravidla v těchto časech:

  • Sobota: 9:15 – 10:15
  • Neděle: 8:00 – 9:00

Čas tréninku můžete v případě lehké změny sledovat v sekci rozpis ledu.


Cena


Sezónní cena (2022/23) za lekce školy bruslení činí 4 900,- Kč. Platbu můžete uhradit následujícími způsoby:

  • Bankovním převodem na účet HC PSG Zlín, z.s.: 1387968984/2700. Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte a do zprávy pro příjemce napište jeho jméno a příjmení.
  • Hotově na pokladně klubu na Zimním stadionu Luďka Čajky – pondělí až středa: 8:00 – 12:00 a 13:00 – 15:30 (ve středu do 18:00).

Další informace


Lekce probíhají v prostorách PSG Arény. Na první trénink si prosím přineste potvrzení o platbě, na jehož základě obdržíte samolepku na helmu. Každý hráč musí mít brusle, helmu s mřížkou a rukavice (hokejové, nebo lyžařské). Na převlékání před a po tréninku je připravena šatna za střídačkami.


Trenéři


Ve škole bruslení budou děti vedeny týmem zkušených mládežnických trenérů, kteří v minulosti pracovali s nespočtem nadějných hokejistů, včetně současných tahounů seniorského A-mužstva.

  • Hlavní trenér: Vladimír Sedlář – licence B (tel.: 739 405 172, email: sedlar@beranizlin.cz)
  • Asistenti a pomocní trenéři: Jaroslav Petráš, Petr Žák, Michal Sedláček, Dan Galdošík, Daniel Vaněk, Tomáš Herčko