Dotazy na klub


Zdravíme všechny fanoušky zlínských Beranů!
Do následujícího dotazníku můžete vložit jakýkoliv dotaz na náš klub a my v krátké době odpovíme. O odpovědi se stará marketingové oddělení, které ale bude odpovídat i na všechny otázky týkající se vedení klubu, obchodní činnosti a dalších odvětví klubů.
PSG Berani Zlín

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Petr Luňák (lunak@gmail.com) Zlín
26. 1. 2023, 15:26
Dobrý den, pane Kožíku, mám pár podnětů k domácím utkáním: •Nemohli byste si trochu víc pohrát s nástupem hráčů na led, 7 led zpátky to mělo atomsféru než teď. Když už nic, tak aspoň zkuste zhasnout světla a přidejte k tomu kluky s vlajkami, jak se to dělalo dřív. •Máme krásnou novou kostku, ale vůbec ji nevyužíváme. Po gólu na ní nedáváte záznam, ztratil se i sestřih nejlepších momentů třetiny. Chybí mi i průběžné výsledky ostatních zápasů (na staré kostce bývaly) a nebo tabulka, ale u to si nejsem jistý, jestli ji neukazujete na začátku utkání. Líbí si mi, že pouštíte ohlasy z kabiny. Tato série je super! •Při druhé přestávce chybí soutěž. To je tak těžké vymyslet nějaký program? •Nešlo by více zapracovat na tiskových konferencích? Jsou moc krátké. Děkuji za Vaši práci, a prosím, zkuste aspoň něco z toho zlepšit.

Odpověď:Dobrý den, pane Luňáku,

děkuji za dotaz. Ohledně světel, tak s tím začneme pracovat v nejbližší době. Letos probíhala výměna světel a stále v podstatě probíhá, protože se to dělá za provozu a pokud se nemýlím, tak to není plně nastavené. Ale je v plánu se na to zaměřit.
Nemyslím si, že kostku nevyužíváme, naopak v rámci možností se s ní snažíme pracovat maximálně. Proč nejsou záběry gólů jsem odpovídal níže, jedná se o přání sportovního oddělení. Opakujeme při prvním přerušení. Průběžné zápasy zapracujeme již do dnešního utkání. Sestřih nejlepších okamžiků bývá na konci přestávky. Pokud by bylo velké přání fanoušků, tak to přesuneme na začátek přestávky, ale větší sledovanost to má v tento čas. Proti Šumperku jsem si ověřil, že byly přehrány dle záběrů dostupných i na hokej.cz
Program druhé přestávky aktuálně není možný s ohledem na úspory. Měli jsme je ještě měsíc zpět, nyní nejsou. Vymyslet cokoliv není problém (a vymyšleno máme dost), ale zrealizovat soustu věcí v průběhu zápasu už je náročnější. Má to určité konsekvence, že např. může být další program na přestávku, ale ohrozíme tím, že pak nebudeme stíhat po zápase udělat zmíněné ohlasy z kabiny, protože nestihneme připravit grafiky na soc. sítě apod. On celý zápas je pro nás hodně hektický, protože interně zajišťujeme produkci/foto/video/soc. site/tisk.
Tiskové konference neovlivníme. Osobně si nemyslím, že je správné, aby marketing v rámci TK být aktérem. Marketing zde je moderátor. Jedná se o setkání mezi novináři a trenéry. Zároveň je to ovlivněné tím, že novináři potřebují dále vyzpovídat hráče a potom rychle stihnout uzávěrku novin, aby se to stihlo vydat.
Ale i tak děkuji za velmi podnětný e-mail. Snažíme se na tom pracovat, ale je to vždy něco za něco. Pokud někde přitlačíme (např. v programu utkání, tak někde povolíme fotky/videa/soc. sítě). I tak věřím, že v rámci Chance ligy patříme k absolutní špičce ve všech ohledech - s výjimkou nástupu hráčů na led, to si uvědomuji.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
26. 1. 2023, 12:51
Pane Kožík, proč má zde na stránkách už delší dobu Tonda Honejsek a Dan Gazda ve statistikách o bod méně než uvádí oficiální zdroj na hokej.cz? To samé platí u Dana Hufa, u nás má menší úspěšnost zákroků něž uvádí oficiální zdroj. Přitom v předzápasových článcích, kde se tito hráči jako nejproduktivnější objevují, máte tyto statistiky správně. Díky za nápravu a ať se daří.

Odpověď:Dobrý den, Filipe,
je to způsobené tím, že dochází ke změnám po utkání, které např. v rámci extraligy byly reportované prostřednictvím souhrnného e-mailu, což jsme lehce upravili. Nyní tento e-mail nechodí a pokud někdo udělá změnu, tak se to nedozvíme.
Články zpracováváme dle webu hokej.cz

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
26. 1. 2023, 10:37
Dobrý den, rád vidím, že se zlepšila celkově hráčská situace i pozice v tabulce, přichází i pohoda do kabiny hráčů a tak si myslím, že by se měla zlepit situace i na jiném místě. Komunikace. Mám na mysli toto: 1) Rád si čtu komentáře o utkání, co na to trenéři apod,ale v posledním komentáři mi chybí jména nejlepších hráčů utkání a také 3 nejlepších Beranů. Proč? 2) Všiml jsem si, že na jiných stadionech ukazují - opakují na kostce kontraverzní situace,ať si to divácí posoudí sami. Přímo vzorně to má např Sparta, kdy vždy ukáží ihned záběry různých situací, i opakovaně. Naši IT pracovníci se bojí, nebo na to nestačí, nebo je jim to jedno. 3) Dále jsem si všiml, že na jiných stadionech v průběhu utkání , v přestávkách, ukazují stavy zápasu z jiných současně hraných utkání v soutěži, dokonce i každou změnu stavu. Snad 10 - 12 x. U nás vzácně, nebo vůbec ne. Je to dáno tím, že na to naši IT kašlou, nebo na to nestačí, nebo se někoho bojí, nebo jim chybí zapálení pro zlínský hokej,.... NEŠLO BY TO ZLEPŠIT? Hraje se přece pro diváky, tak proč pro ně neudělat co jde, když jinde je to běžná věc. Určitě bude přímá účast na stadionu pro diváky přitažlivější. A o to jde. Ne?

Odpověď:Dobrý den, Jardo,

děkuji za dotaz. Děkuji za upozornění. S ohledem na úspory se náš tým výrazně zmenšil, takže nyní nově nastavujeme a zkoušíme procesy, jak by měly fungovat. A v minulém utkání jsem poprvé psal zápis já a tahle drobnost mi utekla. Od dneška tam bude.
Jardo, obávám se, že aktuální porovnání se Spartou je trochu odvážné. Zrovna na Spartě mám přehled jak to funguje a jen režie kostky je tam víc osob než my máme na celou produkci utkání. Tak jak vše v životě, vše je to nákladech a výnosech a i ty se kalkulují na počet osob v hledišti.
Průběžné výsledky jsem si dnes vzal za své, aby se tam alespoň párkrát objevily. Jedná se o placenou službu, která se mu naprogramovat v rámci režie kostky. V extralize jsme to tam takhle pouštěli, ale letos se to z důvodů šetření nákladů nezadalo. Já se pokusím to ručně párkrát během utkání na kostku nahrát. U naší režii v žádném případě zápal nechybí, ale i oproti extralize se jedná o nižší počet osob na podobnou práci, což se někde projevit musí.
V rámci aktuálně možného děláme maximum, ale myslím, že bližší porovnání než Sparta, Třinec jsou jiné týmy Chance ligy v rámci práce s režií a grafikami.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
25. 1. 2023, 20:56
Dobrý den, bylo by prosím možné pouštět záznam našich gólů na kostce hned po jejich vstřelení a nečekat až na vyvolávání střelce? Myslím, že střelec se dá vyvolávat i bez záznamu na kostce, popř. asi nikomu z fanoušků nebude vadit se na náš gól podívat ještě jednou ;-) S pozravem Martin

Odpověď:Dobrý den, Martine,

nebudeme. Ale není to kvůli fanouškům, že bychom jim nechtěli udělat radost, ale kvůli přítomnosti videorozhodčího na našem stadionu. Nechceme aby kvůli zobrazení záběru na kostce došlo k přezkoumávání situace a ovlivnění rozhodčích (což by se stát nemělo, ale může). Pochopitelně větší roli to mělo v extralize u coaching challenge, ale věříme, že fanoušci si počkají na další přerušení hry.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Libor Kožík, marketing
Zemánek (1mart2@seznam.cz) Zlin
16. 1. 2023, 10:45
Dotaz na pana Hamrlu: Dobrý den, Jaká bude spolupráce s HC Tigers Zlin do budoucna? A co si myslíte o tomto před časem vzniklem klubu ? Je to pro region a hlavně pro klub HC Berani dobře? Do kterého klubu by ste jako rodic a občan Zlína dal své 6 lete dítě do přípravky? A z jakého důvodu? Opravdu Vas moc prosím o nějakou odpověď. Tohle téma je velice důležité. Předem děkuji S pozdravem A. Zemánek

Odpověď:Dobrý den,
nyní už je to vyřešené a od nové sezóny budeme dělat společné nábory malých dětí a jsme jedna skupina, která chce vrátit zlínský hokej tam, kam vždy patřil.
S pozdravem
Robert Hamrla, generální manažer
Lukáš (l_l@seznam.cz) Zlín
15. 1. 2023, 23:28
Dobrý den, Je prosím možné na veřejné bruslení zapůjčit dámské brusle? Děkuji.

Odpověď:Dobrý den, Lukáši,
bohužel dámské brusle nemáme v nabídce na zapůjčení.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Petr Zabloudil (p.zabloudil@email.cz) Zlín
15. 1. 2023, 11:26
Dobrý den, měl bych otázku na pana Harmlu. Jak to vypadá se sponzory? Myslím tím sponzory, které už zlínský hokej v minulosti sponzorovali Hamé, ZPS, Barum/Continental ... dále bych se chtěl zeptat Vás, zda uvažujete, že by jste využívali znělky z 90. let, jako tomu bylo na derby. Byl to krásný návrat do minulosti a možná by ta atmosféra pomohla těm našem sniperům dávat góly. :-) Držím palce, aby se tým odrazil ode dna a vrátil se, tam kam patří ;-) Petr Zabloudil

Odpověď:Dobrý den, Petře,
odpovím zatím jen na druhou část, následně dodám odpověď pana Hamrly. Znělky zatím chceme využívat spíše výjimečně, aby neztratily své kouzlo, zároveň je na dlouhou diskuzi, zda do této doby patří nbeo ne. Jejich kouzlo totiž nejvíce pracuje, když je hala plná.

S pozdavem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing

Dobrý den,
denně se sponzory jednám a mám velmi pozitivní ohlasy a příslib další nebo nové spolupráce. Konkrétní nyní být nemůžu. Důležitý je samozřejmě i výsledek letošní sezóny.

S pozdravem

Robert Hamrla, generální manažer
Tereza (te.ja@email.cz) Zlín
14. 1. 2023, 22:14
Dobrý večer, pane Kožíku, mohu se zeptat proč nebo čí byl nápad, že nejlepší hráč dostane přilbu PSG? Je to až nápadně podobné tradici Vsetínu, který již několik let dává nejlepšímu hráči utkání valašský klobouk. Příjde mi to trapné a ubohé se takto opičit, ještě po takovém rivalovi, to nemáte kreativnější, a hlavně vlastní nápady jak propojit PSG a klub? Děkuji za odpověď.

Odpověď:Dobrý den, Terezo,

byl to spontánní nápad hlavního trenéra. Měli jsme tam připravené helmy na přestávkové soutěže, takže se jedná o neplánované propojení.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
13. 1. 2023, 23:07
Ahoj Deffy, v návaznosti na dotaz od Tomáše z Vizovic bych se chtěl zeptat, jestli by nebylo možné odkaz na vstupenky v sekci VSTUPENKYsměřovat přímo na na nabídku lístků na domácí či venkovní zápasy , nikoliv jen na domovskou stránku ticketportal. cz.

Odpověď:Ahoj, Lubasi,

pracujeme aktuálně na naší podstránce "vstupenky.beranizlin.cz", která výrazně zlepší navigování ve vstupenkách a vyřeší i tento problém. Mělo by to být během týdne v provozu.

Ahoj

A dále trochu využiji toho příspěvku. Omylem jsem smazal příspěvek jednoho fanouška, který připomínkoval, že se neodpovídá dostatečně rychle a vybíráme dotazy. Já nemám problém tady odpovědět na osobní útoky, viz. historie dotazů. Ale automaticky se mažou vulgární dotazy a opakující se dotazy. Generální manažer odpovídá jednou týdně, kdy jsou mu nejzajímavější a podnětné dotazy zodpovězeny. Ale žádám fanoušky, aby si vždy přečetli již položené otázky a již zodpovězené. Zároveň není odpovídáno na otázky směřující na sportovní oddělení (přesilovky, proč ten hraje v té lajně, proč je ten v sestavě apod.). K tomu se vyjadřuje odd. přes tiskové konference a není to gesci generálního manažera. Tyto otázky jsou mazány nebo je na ně zodpovězeno přes e-mail

S pozdravem

L. Kožík, marketing
Jan Mrlík (mrlik.jan@seznam.cz) Hulín
13. 1. 2023, 16:35
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat pana manažera, proč se nesežene brankář pro Vyškov, a Michala neposunete do Zlína, kde by vytvořil duo s Danielem? V minulosti vždycky když Zlín potřeboval, Michal naskočil do brány v nelehké situaci, tým podržel, a prokázal svoje kvality. Mít ho ve 2. lize je podle mě nesmysl, a pan manažer Hamrla se v rozhovorech sám v souvislosti se svojí osobou vyjadřuje na téma "nedostal jsem šanci se prosadit". Teď ale Michala tak trochu drží ve stejné pozici, která je nedůstojná jeho kvalitám. Ve funkci je krátce, takže neměl na toto velký vliv, ale mohl by se nad tímto problémem zamyslet. Jestli ve Zlíně zůstalo něco dobrého, tak jsou to brankáři, a měli by na tomto postu hrát prim odchovanci. Nehodnotím Honzíka, jeho výkony, ani neznám podrobnosti jeho trejdu, ale bránkáře máme svoje, a měli by chytat, nabírat zkušenosti a pořádný zápasový zápřah. Navíc Dan je fantastický brankář, a upřímně nemá v chance lize co dělat, je tedy předpoklad, že se posune výš. Michal pak bude připravený s Tobiasem ovládnout brankoviště. Díky za odpověď, ať se daří. Jan Mrlík

Odpověď:Dobrý den,
Michal i Dan jsou opravdu skvělí brankáři a oba potřebují pravidelně chytat, což jim dopřávám. Co by Michalovi dalo, kdyby seděl za Danem? Takto chytají oba pravidelně a Michala máme připraveného, kdyby se Danovi něco nedejbože stalo.

S pozdravem

Robert Hamrla, generální manažer