Dotazy na klub


Zdravíme všechny fanoušky zlínských Beranů!
Do následujícího dotazníku můžete vložit jakýkoliv dotaz na náš klub a my v krátké době odpovíme. O odpovědi se stará marketingové oddělení, které ale bude odpovídat i na všechny otázky týkající se vedení klubu, obchodní činnosti a dalších odvětví klubů.
PSG Berani Zlín

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Karel Novotný (info@rb.cz) bohužel Zlín
27. 9. 2022, 13:23
Dobrý den, po shlédnutí zápasu v Sokolově mám 2 jednoduché otázky. Prosím o jasné, stručné a pravdivé zodpovězení bez marketingových omáček a polopravd. 1. co je s naší hlavní ofenzivní zbraní Francouzem Valentinem C. ? Je pravdou že je již ve Francii a řeší se jeho odchod z týmu (poté, co jej trenér posadil již v 1. kole) a opět tak na začátku sezóny přijdeme o pár nově sepsaných (nebo i starých) posil ??? ( to ty smlouvy fakt nikdo neumí správně sepsat ??) 2. je pravdou, že klub hráčům ještě neuhradil nějaké peníze za loňský rok, taktéž jim nevyplácí plné výplaty i v tomto roce ??? A pak hokejisté logicky hrají tak, jak jim klub vlastně platí !!! Ten výkon v Sokolově by tomu dost odpovídal.

Odpověď:Dobrý den, Karle,

Valentin si přivodil v prvním utkání bolestivé zranění se kterým zkoušel ještě určitou dobu hrát, ale nešlo to. To je ten důvod, proč odstoupil v prvním kole. Odletěl do sev. ameriky, protože tak či tak by měl výpadek z tréninkového tempa, takže tráví čas s rodinou. Počítá se s jeho návratem v horizontu týdne, následně se bude muset dostat do zápasového tempa a pak by měl nastoupit.

Hráči nemají vůči klubu v současné době žádných pohledávek. Neměli je ani po konci minulé sezony.

S podzravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
27. 9. 2022, 10:41
Dobrý den, pan trenér Vlach se asi dívá na jiný hokej, pokud po zápase hodnotí, že nám zápas prohrála častá vyloučení. Každý, kdo hokeji aspoň trochu rozumí, tak musí vidět, že zaostáváme v pohybu, kombinaci, individuálních schopnostech a hlavně nasazení. Dál trenér uvádí, že si vytvoříme mnoho šancí, které neproměňujeme. Já jsem těch šanci viděl opravdu jen málo oproti hokejistům Sokolova. Navíc zarážející je, že ve všech zápasech jsme nedokázali žádného soupeře přehrát, krom krátkých časových úseku. V celkovém hodnocení zápasů, byl vždy herně lepší soupeř a to si dovolím tvrdit, že i Šumperk. Loni jsme byli pro smích jen fanouškům extraligy, ale letos již celé republice. Skvělá práce trenérů i celého vedení. Doufám jen, že se toto projeví po novém roce na přísunu peněz od města, dal bych Vám jen 5 mega, tak jak generální sponzor PSG, nevidím důvod dávat více. Raději, ať tady hokej padne, než ho vést tímto amatérským způsobem. Je mi líto, že jako fanoušek, který fandí od 80. let, musím toto říci. Poslední ať zhasne.

Odpověď:Dobrý den,

děkuji za Váš příspěvek, většina se týká sportovního úseku, který se vyjadřuje přes tiskové konference. Na vyjadřování názoru, použijte, prosím, raději sociální sítě, které k tomuhle účelu slouží.

Ohledně financování ze stran města se rozhodne v příštích měsících.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Juráš Kompas (jiriko67@gmail.com) Slušovice
26. 9. 2022, 22:20
Nebudu chodit na stadión, kde nabádají ke smrti sousedů a chtějí je vešet. Takováto debilní hesla musí být důrazně potrestána. A plané kecy nestačí. Utíkat z hokeje před koncem zápasu kordonem PČR je hnus. Pokud neumíte zajistit pořádek pro normální fanoušky, i ty s dětmi, příště zavřete sektor na stání. Permanentkáři bordel nedělají, jsou pod kamerami s identifikací místa. Co se týče sportovních výsledků, jsem bohužel poslední léta špatný fanda. Nevěřím. Myslím, že pozvolný, asi 6-ti letý pád Zlínu nestačil a bude se propadat dál. Dokud se konečně změní vlastnická struktura klubu. Hráči by měli klubu věřit. Kdo je klub dnes? Je to jméno, nebo nějaké %. Klub by měl vést někdo s jasným JMÉNEM, jasným většinovým právem, se svojí vizí a na jeho štít (příkladů z ELH je dost)... a město Zlín by to být rozhodně nemělo.... jo a dotaz to není a odpověď nečekám.

Odpověď:Dobrý den, Juráši,

zápas se Vsetínem skutečně nedopadl dobře. Všichni, kdo dělali problém jsou ale identifikováni. Kamerový systém dobře funguje i na sektor domácích (i hostů). Veškeré kamerové záznamy se předaly policii čr i vedení extraligy.

Vše bylo důkladně řešené s bezpečnostní agenturou a byly vyvozeny závěry, které povedou k tomu, aby se nic takového nemohlo opakovat.

Bohužel byla přílišná důvěra v naše fanoušky, kteří tvoří choreografii a bezpečností agentura se více věnovala hostům. Nyní musíme hlídat oba tábory.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
26. 9. 2022, 20:25
Dobrý den, je možné na pokladně ZS Luďka Čajky vyreklamovat permanentní vstupenku na tuhle sezonu?

Odpověď:Dobrý den, Mirku,

vracení permanentní vstupenky bylo možné před prvním odehraným utkáním a se všemi žádostmi jsem komunikoval. Nyní to již možné není.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
26. 9. 2022, 16:10
Zdravím,jsou výjezdy autobusem pro fanoušky?dekuji

Odpověď:Dobrý den, Lukáši,

aktuálně žádný od fanoušků plánovaný není, aspoň nemám takové zprávy. Doporučuji sledovat facebook fanouškovských skupin.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
František (fdarebnik93@seznam.cz) Kroměříž
26. 9. 2022, 15:40
Dobrý den, kdy prosím začne ve Zlínském hokeji ta plánována změna k lepšímu . Zatím se vůbec nic neděje a klub funguje na amatérské úrovni. Pořadatelska služba, občerstvení úroveň a počet stánků, nový skutečný sportovní manažer, rekonstrukce stadionu , alepoň tedy částečná , nic neříkající a vyhýbavé odpovědi v tomto foru a dalo by se jmenovat dál. Ve Vaší organizaci toho opravdu moc nefunguje a mlčení je to nejjednodušší co se dá udělat. Na 100% se do extraligy na další sezonu nedostanete, ba naopak budete trvalým a dlouhodobým průměrným účastníkem Chance ligy. Pokud klub nebude fungovat na opravdu profesionální úrovni s lidmi co tomu rozumí a jedinou kvalifikací nebude jen to, že hráli hokej za Zlín tak se to nikdy nezmění. Škoda , Zlín býval v hokeji pojem a nyní ….? Děkuji.

Odpověď:Dobrý den, Františku,

když se nedaří, tak je vše špatné. Ke všem otázkám jsem se již vyjádřil. Ohledně sportovní činnosti nemám oprávnění, protože se vyjadřují přímo přes tiskové konference.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Martin Klimes (pejsektimecek1@seznam.cz) Zlin
26. 9. 2022, 12:28
Dobrý den. Když vám nebo na svaz pošlu video jak ty opice v černém bez výchovy a vzdělání jako je Tomáš Rýznar a další individua dělají nepořádek, dělají pyro, útočí na hasiče, rozdělávají oheň na stadioně, fyzicky útočí na matku co je v sektoru na sezení jen protože se ji nelíbí, že ji kouř dusí dítě jelikož mám nashromážděných pár videí od lidí z celého zimáku, tak zvážili by jste těmto pacientům zákaz vstupu na stadion když bude jasně vidět jejich tvář? Myslím, že tato partička dětí co si hrají na nějaké velké kluky když jsou ve skupince 20 a více lidí toho za poslední 2 roky předvedla dost. Nebo přijde vám Deffy, že za dob HFC se někdy něco takového stalo? Děkuji Martin

Odpověď:Dobrý den, Martine,

video posílat nemusíte, stadion je pod permanentním dohledem mnoha kvalitních kamer. Vše jsme zpracovali a odeslali na svaz i Policii ČR.
Jak jsem již psal zákaz vstupu bez součinnosti Policie ČR je komplikovaný, takže čekáme, jak celou záležitost prošetří.

Ohledně mého názoru, je to asi zřejmé. Nikdy jsem nepodporoval násilí ani pyrotechniku na stadionech. Ani jedno tam nemá co dělat.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Michal Navratil (Navratilevr@seznam.cz) Želechovice nad Dřevnicí
26. 9. 2022, 09:32
Dobrý den, Libore, Měl bych otázku ohledně Valentina, snad bude ve Vaší kompetenci říct jak tomu doopravdy je. Je pravda, že odletěl domů za rodinou kvůli svému zranění, které má údajně trvat cca 3 týdny? Nebo se jedná o ukončení angažmá ve Zlíně? Z klubu žádná bližší ofiko zpráva není (jak jsme si už zvykli). Předem děkuji za odpověď a přeji Vám hodně štěstí, hlavně při práci, která pro Vás bude zřejmě ještě náročnější (vzhledem k momentálním výsledkům týmu) než byla loni.

Odpověď:Dobrý den, Michale,

podstatu zranění Valentina znám, ale zveřejňovat ji nemohu. Ale utrpěl v prvním utkání bolestivé zranění, které je dlouhodobějšího rázu. Zkoušel přes bolest pár zápasů hrát, ale došlo se k závěru, že to není efektivní. Delší doba léčení a snížený výkon v zápase. Takže odletěl domů za rodinou, kde se dává dohromady a v průběhu října má přiletět zpět.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
25. 9. 2022, 17:06
Jak to vypadá s Valentinem? Odchází z klubu? Děkuji

Odpověď:Dobrý den, Jaro,

Valentin je zraněný a jeho zranění v horní části těla, které mu neumožňuje v 2 - 3 týdnech trénink, takže odletěl za rodinou domů. V půli října by se měl hlásit zpět ve Zlíně.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
25. 9. 2022, 14:32
Dobrý den, chci se zeptat, bude se klub úplně distancovat po včerejšku od spolku žlutomodří? Ukončí s něma klub spolupráci? Upřímně po včerejšku si nic víc nezaslouží, aby klub jim dal červenou a za výtržnosti doživotní zákaz. Lituju lidi, kteří si tam vzali děti .

Odpověď:Dobrý den, vyjádření k fanouškům jsme zveřejnili na webu. Ohledně spolupráce se spolkem Žlutomodří nyní není žádná v plánu. Vše ostatní je v šetření POlicie ČR a čekáme na závěry.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing