12. 2. 2018

10.8.2018

PŘEROV-AUKRO BERANI ZLÍN 5:7 BRANKY: HEŠ 3,DVOŘÁK 2,VACULÍK,KLIMEK
12. 2. 2018

Příští program

So 17.2. 2018 MLŽ "C" AUKRO BERANI ZLÍN-JIHLAVA Začátek utkání: 10:00hod ZSLČ Sraz:9:00 hod STŽ"A" AUKRO BERANI ZLÍN-JIHLAVA Začátek utkání: 12:00 hod ZSLČ Sraz: 11:00 hod
23. 1. 2018

20.1.2018

AUKRO BERANI ZLÍN-KOMETA BRNO 8:2 BRANKY: HEŠ 3,VACULÍK 2,VYORÁLEK,ŠLESINGER,KOTALA
9. 1. 2018

6.1.2018

AUKRO BERANI ZLÍN-TŘEBÍČ 3:3 BRANKY:VACULÍK 2,KOTALA
18. 12. 2017

16.12.2017

WARRIOR BRNO-AUKRO BERANI ZLÍN 3:7 BRANKY:VACULÍK 2,KOTALA,HEŠ,ONDÍK,PRAVDA,ŘEZNÍČEK
18. 12. 2017

17.12.2017

AUKRO BERANI ZLÍN-PŘEROV BRANKY:JÜNGER 2,VACULÍK,KLIMEK,HEŠ,ŘEZNÍČEK
12. 12. 2017

Výsledek 9.12.2017

AUKRO BERANI ZLÍN-HAVL. BROD 6:7 BRANKY:KLIMEK 2, VACULÍK 2,KOTALA,HEŠ
12. 12. 2017

Příští program

So 16.12. MLŽ "C" + STŽ "A" WARRIOR BRNO-AUKRO BERANI ZLÍN Sraz: 6:30 hod Odjezd: 6:45 hod Začátky utkání: MLŽ "C" 9:00 hod STŽ "A" 11:00 hod Návrat: 15:00 hod Ne 17.12. AUKRO BERANI ZLÍN-PŘEROV MLŽ "C" Sraz: 11:00 hod Začátek utkání: 12:00 hod ZSLČ STŽ "A" Sraz: 13:00 hod Začátek utkání: 14:00 hod ZSLČ
27. 11. 2017

Výsledek 25.11.2017

KOMETA-AUKRO BERANI ZLÍN 4:1 BRANKY:VACULÍK
20. 11. 2017

16.11.2017

TŘEBÍČ-AUKRO BERANI ZLÍN 4:4 BRANKY:VACULÍK 2,KLIMEK,PRAVDA
20. 11. 2017

18.11.2017

AUKRO BERANI ZLÍN-JIHLAVA 10:3 BRANKY:KLIMEK 2,HEŠ 2,VACULÍK 2,KOTALA,ONDÍK,PRAVDA,VYORÁLEK
20. 11. 2017

Program 25.11.2017

MLŽ"C"+STŽ"A" KOMETA-AUKRO BERANI ZLÍN Sraz: 12:15 hod Odjezd: 12:30 hod Návrat: 21:00 hod Začátky utkání: MLŽ "C" 15:00 hod STŽ "A" 17:00 hod
14. 11. 2017

Výsledek 11.11.2017

ZUBR PŘEROV-AUKRO BERANI ZLÍN 4:3 BRANKY:HEŠ,VACULÍK,KLIMEK
14. 11. 2017

Příští program

Čtvrtek 16.11. 2017 MLŽ "C"+STŽ "A" TŘEBÍČ-AUKRO BERANI ZLÍN Sraz: 11:15 hod Odjezd: 11:30 hod Návrat:cca 22:00 hod Začátky utkání: MLŽ "C" 15:00 hod STŽ "A" 17:00 hod Sobota 18.11. 2017 MLŽ "C"+STŽ "A" AUKRO BERANI ZLÍN-JIHLAVA MLŽ "C" Sraz: 13:00 hod Začátek utkání: 14:00 hod PSG Arena STŽ "A" Sraz: 15:00 hod Začátek utkání: 16:00 hod PSG Arena
7. 11. 2017

4.11.2017

AUKRO BERANI ZLÍN-WARRIOR BRNO 7.3 BRANKY: KLIMEK 3, PRAVDA 2,VACULÍK,DVOŘÁK
7. 11. 2017

Následující program

Sobota 11.11. 2017 MLŽ "C"+ STŽ "A" PŘEROV-AUKRO BERANI ZLÍN Sraz: 12:15 hod Odjezd: 12:30 hod Návrat:19:30 hod Začátky utkání: MLŽ "C" 14:30 hod STŽ "A" 16:30 hod
30. 10. 2017

Výsledek 29.10.2017

HAVL.BROD-AUKRO BERANI ZLÍN 8:4 BRANKY: HEŠ 2,VACULÍK,KLIMEK
30. 10. 2017

Příští program

Sobota 4.11. 2017 MLŽ"C"+STŽ "A" AUKRO BERANI ZLÍN-WARRIOR BRNO MLŽ "C" Sraz: 11:00 hod Začátek utkání: 12:00 hod ZSLČ STŽ "A" Sraz: 13:00 hod Začátek utkání: 14:00 hod ZSLČ
23. 10. 2017

Výsledek 21.10.207

KOMETA BRNO-AUKRO BERANI ZLÍN 5:9 BRANKY:KLIMEK 3,VACULÍK 2,KOTALA,HEŠ,HAMPL,VYORÁLEK
23. 10. 2017

Výsledek 21.10.2017

KOMETA BRNO-AUKRO BERANI ZLÍN 5:9 BRANKY:KLIMEK 3,VACULÍK 2,KOTALA,HEŠ,HAMPL,VYORÁLEK