pátek 06. prosince 2019 | Lukáš Mihal

Junioři zlomili dlouhou sérii proher, proti Liberci ani jednou neprohrávali + FOTO

Juniorka si v domácím prostředí vyšlápla na Bílé Tygry! Mladí Berani se již v 5. minutě dostali do vedení a poté už ani jednou neprohrávali. Liberec sice patnáct minut před koncem závěrečné periody srovnal, ale ševci se pak prosadili dvakrát, čímž zpečetili tříbodový zisk.

24. kolo / pátek 6. 12. 2019 / 15:00
Berani Zlín Zlín - Bílí Tygři Liberec Liberec
5:3
(2:2, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 5. Sebera (Dobiáš), 12. Dobiáš, 40. Fajkus (Dobiáš, Holík), 51. Fajkus (Weintritt, Chludil), 60. Luža (Weintritt) – 5. Kovář (Drábek), 15. Nezbeda (Drábek, Had), 46. Ira (Jansa). Rozhodčí: Cabák – Kučera, Blažek. Vyloučení: 7:9, navíc Drábek (LIB) 10 min OT, Had (LIB) trest ve hře. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 72. Střely na branku: 38:36. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3.

Berani Zlín: Kořének – Janošek, Riedl, Holík, Jaroněk, Mikulík, Pavlas – Handl, Sebera, Weintritt, Chudil, Lukeš, Podešva, Kozubík, Luža, Dobiáš, Fajkus, Baďura, Apolenář.

Bílí Tygři Liberec: Čajan – Aubrecht, Ira, Charvát, Kovář, Had – Putz, Adamec, Jansa, Masař, Drábek, Nezbeda, Rossmy, Gajda.