středa 21. února 2024 | Redakce

Zápas Real Top Praha vs Zlín Stars se blíží! Na koho se můžeme těšit?

Už v pátek nás v naší Trinity Bank Aréně Luďka Čajky čeká benefiční utkání, ve kterém se střetne výběr Real Top Praha proti sestavě zlínských hvězd. Pojďme se nyní podívat, na koho se můžeme na ledě těšit.

Začněme trenéry. Na lavičku Real Top Praha se postaví legendární Vladimír Vůjtek, trenér, který v extralize odkoučoval patnáct sezon, trénoval český i slovenský národní tým a dva ročníky strávil také ve Zlíně!

Zlínským trenérem bude Zdeněk Venera, úspěšný trenér, který drtivou většinu své kariéry strávil právě ve Zlíně. V Baťově městě odehrál dvanáct sezon jako hráč, dalších osm stál na lavičce A týmu jako kouč a na titulu z roku 2004 se podepsal z pozice generálního manažera. Nyní se ještě jednou postaví na střídačku, kde povede tým Zlín Stars.

I mezi hráči se najde spoustu zajímavých jmen. Zmiňme třeba juniorského mistra světa a zlínského rodáka Ivana Rachůnka, těšit se můžete na obránce Davida Noska nebo bývalého kapitána Beranů Ondřeje Veselého, dále Filipa Čecha a kustoda našeho A-týmu Aleše Jordána. Na ledě se však nebudou prohánět jen bývalí hokejisté. Zlínský tým posílil například herec Pavel Vacek, fotbalista a ligový mistr David Hubáček a rallye jezdec Jan Houšť.

To byly tedy Zlín Stars. Koho ale do boje vyšle Real Top Praha? Brankoviště bude hájit šéfkuchař Přemek Forejt, v poli se překvapivě objeví bývalý brankář a mistr extraligy se Zlínem Martin Altrichter. Útok povede hokejový bouřlivák Radek Duda s Michalem Vondrkou, v Trinity Bank Aréně Luďka Čajky se představí i olympijský medailista, obránce Leo Gudas, herec David Suchařípa, nejlepší střelec v historii fotbalové reprezentace Jan Koller a další.

Soupiska Zlín Stars:

Lukáš Železník – Zdeněk Grygera, David Nosek, Ivan Rachůnek, Filip Čech, David Hubáček, Pavel Kowalczyk, Petr Mokrejš, Pavel Vacek, Ondřej Veselý, Lubomír Vosátko, Aleš Jordán, Jan Houšť.

Soupiska Real Top Praha:

Přemysl Forejt – Martin Altrichter, Jan Koller, Radek Duda, Jaroslav Kristek, Martin Latka, David Suchařípa, Zdeněk Zlámal, Jiří Novotný, Leo Gudas, Jaroslav Černý, Mariana Auderská, Zdeněk Folprecht, Michal Vondrka, Vlastimil Vidlička.