pondělí 05. února 2024 | Adam Čuba

Mládežnický servis: Dorost má skvělou formu a útočí na play off, juniorka bojuje. Jak se daří béčkům?

Poslední týden před únorovou reprezentační pauzou se nejlépe vydařil našim dorostencům, ti natáhli svou vítěznou šňůru už na pět zápasů v řadě, od Nového roku prohráli jen jedinkrát a momentálně drží druhé místo v tabulce "o účast v play off", které by mimochodem zaručovalo postup do předkola. O něco zamotanější je situace v extralize juniorů, ve které mladí Berani srdnatě bojují o udržení. Momentálně drží sedmé místo, poslední Budějovice ztrácejí jeden bod, Berani zase ztrácejí bod na Litvínov a dva na pátou Plzeň. Zato béčko juniorky i nadále v klidu drží první místo tabulky, jejich kolegové z dorostu se drží v TOP 3 své soutěže. Nadstavbu bohužel neúspěšně rozehráli naši deváťáci, ti nestačili na Pardubice. Kompletní seznam výsledků naleznete níže.

Výsledky juniorky:

Junioři: Hradec Králové vs Zlín 2:5

Branky Zlína: 2x Klimek, Čechmánek, Laciga, Šišák

Sestava Zlína: Uherek – Zavřel, Šišák, Špaňhel, Nábělek, Lukaštík, Burian – Klimek, Pilát, Ramert, Pešák, Kaláč, Pražan, Holba, Vaculík, Čechmánek, L. Heš, Laciga, Vašíčko.

Junoři: Zlín vs České Budějovice 3:6

Branky Zlína: 2x Holba, L. Heš

Sestava Zlína: Uherek – Zavřel, Šišák, Velikovský, Špaňhel, Lukaštík, Nábělek, Burian – Ramert, Pešák, Kaláč, Pražan, Laciga, Čechmánek, L. Heš, Pilát, Klimek, Vaculík, Urban, Holba.

Výsledky dorostu:

Dorost: Zlín vs Litvínov 3:2

Branky Zlína: Pečner, Matula, Schmied

Sestava Zlína: Šimšálek – Mikel, Mořkovský, Mi. Sedláček, T. Schmied, J. Kubečka, Uřičář, F. Sedláček – Kočica, Venený, Pluskal, Doležal, Kos, Matula, Pečner, Nesrsta, V. Pravda, Holba.

Dorost: Zlín vs Kladno 5:1

Branky Zlína: 2x Holba, Pluskal, Kočica, Pečner

Sestava Zlína: Šimšálek – Mikel, Mořkovský, M. Sedláček, Schmied, Kubečka, Uřičář, F. Sedláček – Venený, Pluskal, Doležal, Kos, Matula, Holba, Pečner, Kočica, Nesrsta, Pravda.

Výsledky juniorky "B"

Zlín vs Kroměříž 1:4

Zlín vs Uherský Brod 8:1

Výsledky dorostu "B"

Zlín vs Opava 1:3

Zlín vs Rožnov 6:3

Výsledky žáků

9. třída:

Pardubice vs Zlín 8:3

8. třída

Vsetín vs Zlín 4:2

7. třída

Moutnice vs Zlín 8:4

Zlín vs Brumov-Bylnice 5:5

5. třída

Berani Zlín vs Tigers Zlín 5:8