pátek 12. ledna 2024 | Redakce - marketing

V sobotu oslavíme 95 let zlínského hokeje! Co všechno nás čeká?

Už v sobotu společně v naší Trinity Bank Aréně Luďka Čajky oslavíme výročí 95 let zlínského hokeje! Program bude bohatý, čeká nás třetí sada dresů, uvedení do Síně slávy, speciální příloha Zlínského deníku, která bude zdarma k dispozici na zimním stadionu a mnoho dalšího!

TŘETÍ SADA DRESŮ

Berani se v zápase s Přerovem představí ve speciální třetí sadě dresů, stejné, kterou už před loňským derby se Vsetínem představila legendární trojice Janků - Štraub - Meluzín. Nyní se do ní poprvé obléknou i naši hokejisté na ledě.

UVEDENÍ DO SÍNĚ SLÁVY

Bohatý doprovodný program ale ani z daleka nekončí. Na řadě bude také rozšíření naší síně slávy. Jejími novými členy se stanou úspěšní trenéři Ernest Bokroš a Juraj Jurík, kteří se oba zapsali pod zlaté úspěchy zlínského hokeje, Bokroš v roce 2004, Jurík o deset let později. Tuto dvojici doplní ještě bývalý kapitán Beranů Ondřej Veselý, dlouholetý funkcionář našeho klubu Leon Wesley nejstarší a Josef Herčko, bývalý obránce a trenér mládeže. S trenérem Bokrošem se navíc budou moci setkat i fanoušci během autogramiády, která se uskuteční přibližně od 16 hodin v klubové restauraci.

PŘÍLOHA ZLÍNSKÉHO DENÍKU

Prvních 2000 fanoušků na stadionu obdrží zdarma speciální přílohu Zlínského deníku. Co si v ní můžete přečíst? Třeba rozhovor s Ernestem Bokrošem, můžete si zkusit žlutomodrý kvíz, dozvědět se něco o slavných zlínských kapitánech a mnoho dalšího. Rozhodně je na co se těšit!

VÝHODY PRO PERNAMENTKÁŘE

Pernamentkáři mohou v nejbližších zápasech využít speciální slevu. Konkrétně se jedná o nejbližší duel s Přerovem, dále pak Sokolovem, Znojmem a Prostějovem, kdy můžete nakoupit další dvě vstupenky pro své známé, a to se slevou 50 %. Kompletní postup jak slevu uplatnit naleznete ZDE