úterý 06. února 2024 | Redakce - marketing

O víkendu budeme hostit krasobruslařskou Velkou cenu Zlína!

Tento víkend bude naše krasobruslařky a krasobruslaře čekat velká událost, po mnoha letech se totiž chystají na domácí závod, který nese název Velká cena Zlína "O zlínského berana". Během dvou dnů se v Trinity Bank Aréně Luďka Čajky představí více než 150 krasobruslařských nadějí. Vstupné na celou akci je zdarma, závody budou probíhat celou sobotu i v neděli od osmi hodin do sedmé večerní.

"Nápad na uskutečnění Velké ceny zde byl již několikrát. Nyní jsme velice rádi, že se nám vše podařilo zorganizovat, získat podporu partnerů. Závody se pojedou pod záštitou Hejtmana Zlínského kraje a radního za sport Jiřího Jaroše. Představí se zde děti z celé České republiky. Věříme, že se Velká cena Zlína stane prestižní a pravidelnou součástí Českého poháru" uvedla Kateřina Čechmánková, ředitelka závodu.

Velká cena se do našeho města vrací po dlouhých 33 letech, jak to hodnotí Věra Hrabalová, šéftrenérka zlínského krasobruslení "Chtěli jsme pořádat závody již dříve, ale buď se nenašel volný termín nebo tomu nebylo nakloněné vedení klubu. Nyní se vše dobře sešlo a můžeme závody uskutečnit. Z pohledu trenérky je to vždy speciální mít závody na domácím prostředí. Těším se, že naši svěřenci budou moct zazávodit doma před rodinou a známými. A pevně věřím, že se nám podaří i nějaký zlínský úspěch v podobě pódiového umístění.“

Do Trinity Bank Arény samozřejmě můžete dorazit a naše krasobruslaře podpořit! "Ve Zlíně je spousta krasobruslařských fanoušků, budeme velice rádi, když se přijdou podívat a podpořit naše krasobruslaře," uvedla ředitelka závodu Kateřina Čechmánková.

Sobotní program

8:00 krátký program - Žačky
12:00 volné jízdy - Nejmladší žačky
15:45 volné jízdy - Žačky

Nedělní program

8:00 volné jízdy - Nováčci chlapci
8:15 volné jízdy - Mladší žáci
9:30 krátký program - Žáci
10:15 volné jízdy - Nováčci mladší dívky
11:00 volné jízdy - Nováčci starší dívky
13:15 volné jízdy - Mladší žačky
18:00 volné jízdy - Žáci