pondělí 04. prosince 2023 | Adam Čuba

Mládežnický servis: Juniorka jde do nadstavby ve formě, dorost zvládl klíčový duel a deváťáci bojují o postup

Naši junioři už mají první část základní části za sebou, ani přes mocný finiš ale přímo do play off nepoustupují. V nižší nadstavbě jim pomůže už i navrátilec Lukáš Heš, který po návratu do Zlína odehrál už dva duely (0+6). Důležitou výhru zapsal dorost, který přejel poslední Olomouc, čímž se od ní v tabulce odpoutal a ještě zabojuje o lepší pozici do druhé poloviny sezony. Vyhrála i devátá třída, která drží postupové pozice, osmáci rozjeli nadstavbu demolicí rivala ze Vsetína. Nedařilo se jen sedmákům, ti prohráli oba své zápasy.

Výsledky juniorky:

Junioři: Olomouc vs Zlín 4:5:

Branky Zlína: Klimek 2x, Vaculík, Pilát, Mikel

Sestava Zlína: Kowalczyk – Špaňhel, Burian, Zavřel, Lukaštík, Šišák, Mikel – Klimek, Čechmánek, Pilát – Vaculík, L. Heš, J. Heš – Pražan, Holba, Urban – Nekvapil, Pešák, Tomek.

Junioři: Zlín vs Přerov 7:5

Branky Zlín: Jakub Heš 2x, Čechmánek 2x, Nekvapil, Holba, Pilát

Sestava Zlína: Uherek – Špaňhel, Burian, Zavřel, Lukaštík, Šišák, Nábělek – Klimek, Čechmánek, Pilát – Vaculík, L. Heš, J. Heš – Pražan, Holba, Urban – Nekvapil, Pešák, Tomek.

Junioři po slabším startu zapnuli na vyšší rychlostní stupeň, vyhráli osm z deseti posledních duelů. Ve skupině mohutně dotahovali, nakonec ale končí šestí a postup jim unikne. O play off tedy musejí zabojovat v nižší nadstavbové skupině, do které ale jdou jako favorit. Už tak fungující ofenzivě navíc pomůže Lukáš Heš, o jehož návratu si můžete přečíst ZDE:

Výsledky dorostu:

Dorost: Kometa vs Zlín 6:3

Branky Zlína: Kos 2x, Pečner

Sestava Zlína: Ševců (28. Šimšálek) – M. Sedláček, Mořkovský, J. Kubečka, T. Schmied, F. Sedláček, Uřičář, Frömel – Plšek, Nesrsta, Doležal, Matěj Holba, Kočica, Matula, Pluskal, Pečner, Kos, Venený.

Dorost: Zlín vs Olomouc 6:0

Branky Zlína: Holba 2x, F. Sedláček, Kos, Pečner, Pluskal

Sestava Zlína: Šimšálek– M. Sedláček, Mořkovský, J. Kubečka, T. Schmied, F. Sedláček, Uřičář, Frömel – Plšek, Nesrsta, Doležal – Kočica, Holba, Matula – Pluskal, Pečner, Kos – Venený.

Výsledky dorostu "B"

Zlín vs Valašské Meziříčí13:0

Výsledky žáků:

9. třída:

Zlín vs Warriors Brno 3:2pp

Branky Zlína: Šimek, Coufalík, Zalubil

Deváťáci, které nově vede Oldřich Horák hrají v této fázi sezony své klíčové zápasy. Ve hře je totiž postup přímo do play off, na to je potřeba umístit se v tabulce nejhůře čtvrtí. Berani v současné chvíli drží 3. místo, na záda jim ale stále dýchají Vítkovice i Jihlava. Čeká nás ještě 11 zápasů.

8. třída

Vsetín vs Zlín 1:6

7. třída

Zlín vs Uherský Ostroh 5:9

Tigers Zlín vs Berani Zlín 7:4

6. třída

Vsetín vs Zlín 4:5

5. třída:

Olomouc vs Zlín 3:10