úterý 28. listopadu 2023 | Redakce

Školy fandí Beranům! Přijďte podpořit naše deváťáky a pomozte nám vytvořit rekordní návštěvu!

Předvánoční doba se blíží a spolu s ní i řada zajímavých akcí. Jednu takovou jsme si připravili i my! Už v pátek 15. prosince zveme žáky, učitele, ale také všechny ostatní zlínské hokejové fanoušky na speciální utkání extraligy devátých tříd, které mladí Berani odehrají od 10 hodin dopoledne proti soupeři z Vítkovic. Chybět nebude občerstvení či bohatý doprovodný program, společně navíc můžeme zaútočit na český rekord v návštěvě žákovského utkání! Vstup na utkání je navíc zcela zdarma!

Pozvánku na utkání dostali zástupci všech zlínských mateřských, základních a středních škol, z nichž velká spousta svou účast již potvrdila. Těšit se tak můžeme na fantastickou atmosféru, která naše mladé borce požene vpřed vstříc důležitým bodům do extraligové tabulky. Kromě samotného zápasu je na programu také řada soutěží a občerstvení, přítomen bude samozřejmě také náš maskot Beran.

Ve hře je navíc také jedno zajímavé prvenství. S pomocí zlínské hokejové komunity totiž můžeme zaútočit na český rekord v návštěvě žákovského utkání! Ten již deset let drží brněnská Kometa, jejichž žáky osmých tříd v roce 2013 přišlo podpořit právě v utkání s našimi Berany 1 919 fanoušků. Zvládneme tuto metu pokořit?