pondělí 06. listopadu 2023 | Redakce

Mládežnická redakce webu Berani Zlín hledá posily!

Mládežnická redakce klubu Berani Zlín hledá posily do svých řad. Máte rádi zlínský hokej a rádi byste se podíleli na tvorbě obsahu webových stránek? Pak přišla vaše šance, protože hledáme nové kolegy a kolegyně! Jestli chcete stát součástí zlínského hokeje a možná i nastartovat svou kariéru novináře, kontaktujte nás!

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

Alfou a omegou práce v hokejové redakci je samozřejmě zápasové zpravodajství ze zápasů juniorů a dorostenců. Do toho patří textový on-line přenos na stránkách Onlajny.com, které budete mít možnost tvořit i ze zápasů A-týmu, reportáž z utkání a pozápasové ohlasy. Krom toho by byla možnost dělat rozhovory s hráči, trenéry aj., záleží jen na vašem nadšení do práce.

JAKÉ Z TOHO PLYNOU VÝHODY?

Jako redaktor/ka klubového webu budete získáte vstup na utkání A-týmu zdarma. Dále budete mít možnost blíže poznat všechny zlínské hráče od mládeže až po áčko. Samozřejmostí je i finanční ohodnocení, jehož výše se odvíjí od množství vámi odvedené práce.

Krom toho se jako člen/ka klubové redakce stanete zároveň součástí společnosti eSports.cz, s.r.o., která zajišťuje chod nejen klubových webů a své redaktory pravidelně vysílá na ty největší sportovní události po celém světě. Zlínští redaktoři se v minulosti dostali coby akreditovaní novináři třeba na Mistrovství světa v hokeji, turnaje EHT ve Finsku či Švédsku, Hlinka Gretzky Cup v Břeclavi, zápasy NHL či mezinárodní hokejbalové turnaje a MS i ME v inline hokeji. Při tvrdé píli nemusí být nominace na podobné akce vůbec nereálná!

CO POŽADUJEME?

Slušnou znalost psané češtiny
Časovou flexibilitu, pracovní zápal a ochotu učit se z rad zkušenějších kolegů
Zájem o hokej – hlavně o ten zlínský – a orientaci v základních hokejových termínech
Předchozí zkušenosti s novinařinou jsou vítány, ale nejsou nutné, vše vás naučíme
Vlastní notebook pro psaní on-line přenosů a reportáží přímo ze zimního stadionu

Práce je vhodná především pro studenty a pro časově flexibilní uchazeče, kteří chtějí získat praxi v žurnalistice.

Informace o sobě a případné dotazy posílejte na e-mail: lukas.mihal@esports.cz Každému zájemci odpovíme a pošleme dodatečné informace.