čtvrtek 20. dubna 2023 | Redakce

Podpořte svůj hokejový růst! Berani a Tigers zvou mladé naděje na letní kempy!

Zlínské kluby Berani a Tigers chystají hokejové kempy pro mladé naděje, které se uskuteční během nadcházejícího léta. K dispozici budou dva termíny pětidenních kempů, které se uskuteční v areálu PSG Areny a jejího okolí. Obě akce jsou určeny hráčům a brankářům žákovského věku - ročníky narození 2009 až 2016. Hlásit se mohou nejen členové klubů HC Berani Zlín a Tigers Zlín, ale také zájemci z jiných klubů.

Hokejový kemp pořádaný klubem HC Berani Zlín je naplánován na 18. – 22. července 2023. Členové klubu se mohou hlásit pomocí klubového e-shopu, zájemci, kteří nejsou členy klubu HC Berani Zlín se mohou přihlašovat pomocí tohoto formuláře.

Ve dnech 24. – 28. července 2023 pak bude na PSG Aréně pořádat Hokejový kemp klub Tigers Zlín. Všichni zájemci o tento kemp se mohou přihlašovat pomocí tohoto formuláře.

Cena každého z kempů vyjde na 8 600 Kč pro hráče, pro brankáře platí zvýhodněná cena 7.500,-Kč. Tato částka zahrnuje náklady a program (2x led/den) a stravu každý den (oběd, svačiny a pitný režim). Program kempu bude včas zaslán každému přihlášenému rodiči hráče.

Dle Vašeho uvážení se můžete přihlásit v libovolném termínu na jeden nebo oba kempy!!!

Na další spolupráci se těší vedení klubů HC Berani Zlín a Tigers Zlín.