středa 12. dubna 2023 | Redakce - marketing

Bude opět vyprodáno? Ceny beze změny a slevy pro permanentkáře!

Baráž, která je organizovaná pod hlavičkou Tipsport extraligy ledního hokeje je tady! Berani se střetnou s týmem z Kladna, za které hrají legendy českého hokeje Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec! Na rozdíl od utkání Chance ligy na tato utkání neplatí permanentní vstupenky, ale každý držitel má vytvořenou rezervaci na své místo a slevu dle typu permanentní vstupenky. Ceny na utkání baráže jsou ve stejné výši jako na utkání finále proti Vsetínu!

Předprodej začne dnes v 14 hodin. Přednost dostanou opět permanentkáři, kteří mohou pro své známé moct pořídit až 4 vstupenky navíc a také fanoušci, kteří si pravidelně kupovali vstupenky v základní části nebo v play-off a již obdrželi speciální věrnostní kód. Permanetkáři nákup provedou stejně jako na utkání se Vsetínem, pomocí čísla permanentky a ověřovacího kódu na stránkách vstupenky.beranizlin.cz nebo www.ticketportal.cz. Držitelé kódu pro věrného vstupenkáře zadají do příslušené kolonky jen kód.


Přednostní právo pro věrné fanoušky

Přednostní právo získají všichni fanoušci, kteří si přes společnost Ticketportal zakoupili vstupenky minimálně na 10 utkání základní části nebo dvě a více utkání v rámci play-off. Všichni tihle fanoušci obdrželi kód do e-mailu před třetím finále. Případně poslední den předprodeje mohli zažádat i ti, kteří navštívili poloviční kvótu utkání. Všechny kódy zůstávají v platnosti i pro šesté utkání.

Moje místo On-line předprodej Termíny
Permanentka PLUS rezervace a 15% sleva další až 4 vstupenky ke každé perm. 12. 4. 14:00 - 15. 4. 12:00
Permanentka ZÁKLAD rezervace a 10% sleva další až 4 vstupenky ke každé perm. 12. 4. 14:00 - 15. 4. 12:00
Věrný vstupenkář --- 4 vstupenky na klienta Ticketportalu 12. 4. 14:00 - 15. 4. 12:00
Volný prodej --- max. 8 ks na jeden prodej od 15. 4. 14:00

* podmínka "Věrného vstupenkáře" je nákup vstupenek minimálně na 10 utkání v základní části nebo dvou utkání v play-off, případně zažádali o kód při sníženém počtu utkání před třetím zápasem finále. Místa přednostního nákupu nejsou nárokovatelné.


Ceník vstupenek na baráž 2023

Kategorie míst Cena
Klubová sedadla P10 900 Kč
Sezení kat. A 600 Kč
Sezení kat. B 400 Kč
Stání 300 Kč
Dětská a ZTP/P (pouze sektor G a stání) 200 Kč

Vstupenky prodané na pokladně nebo online dvě hodiny před utkáním jsou dražší o 20 Kč.


Jak na nákup vstupenek

Každá permanentní vstupenka je vybavena číslem vstupenky a heslem, ty najdete pod QR kódem a informacemi o permanentce. Číslo permanentky je desetimístné číslo ve tvaru 139461XXXX. Čtyřmístné heslo je tvořeno čísly a písmeny (např. 9F5D). Tyto údaje zadáte přes Ticketportal.cz u jednotlivých zápasů a provedete nákup až 4 vstupenek.

Stejný postup je u vstupenek, v případě splnění jedné ze dvou podmínek jste obdrželi do e-mailu speciální kód, který použijete při nákupu vstupenek. V případě jakýchkoliv dotazů nám napište na marketing@beranizlin.cz a my vše ověříme. Prodej vstupenek nebude probíhat na hlavní pokladně zimního stadionu!


Permanentní vstupenky PLUS i ZÁKLAD

Na baráž není v platnosti žádná permanentní vstupenka. Držitel má ale nárok na 15 nebo 10% slevu dle typu permanentní vstupenky. Každý držitel (na sezení i stání) má místo v rezervaci do sobotní desáté hodiny.

Vstupenky si lze zakoupit přes společnost Ticketportal.cz po přihlášení do systému pod e-mailem, který byl nahlášen při nákupu (objeví se v sekci Moje objednávky), případně na hlavní pokladně Zimního stadionu Luďka Čajky (dnes od 14:00 do 15:30 a ve čtvrtek a pátek od 10:00 do 12:00 a od 13:00 do 15:30). V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailové adrese marketing@beranizlin.cz.


Slevy ze vstupenek

Dětská sleva

- platná pro děti s maximální výškou 130 cm
- platnost pro stání, u sektoru G možnost výběru místa k sezení

ZTP/P

- platná pro držitele platného průkazu ZTP/P, který je nutné mít při každém vstupu do ZS
- platná pouze pro stání, místa vyhrazená pro vozíčkáře a sektor G
- doprovod si vždy zakoupí druhou vstupenku ZTP/P
- kapacita míst pro vozíčkáře je kapacitně omezena na 10 míst pro invalidní vozík + doprovod