středa 15. března 2023 | Redakce - marketing

Bude plný stadion i na semifinále? Cena vstupenek zůstává stejná i na Třebíč

Zlínští fanoušci vytvořili při čtvrtfinále s Porubou skvělou atmosféru připomínající minulé roky, kdy byly návštěvy kolem 5 000 fanoušků zvykem. Jako poděkování od vedení klubu budou ceny na semifinálové duely ve stejné výši jako na čtvrtfinále! Třetí semifinále se bude hrát ve středu 22. března a další utkání o den později. Obě utkání budou mít shodný začátek v 17:30 hod. Permanentky PLUS zůstávají v platnosti i na semifinále, držitelé permanentek ZÁKLAD mají slevu a přednostní právo.

Návštěvnost na zimním stadionu překonávala souběžně hrané utkání Tipsport extraligy ledního hokeje a elektrizující atmosféra pomohla Beranům ke dvěma velmi cenným vítězstvím. Všichni věříme, že stejně tomu bude i v semifinále, ve kterém zlínští hokejisté narazí na tým SK Horácká Slavia Třebíč.

"Chtěl bych fanouškům hrozně moc poděkovat. Atmosféru na stadionu jsem si užíval po celé dva zápasy a jsem přesvědčen, že i hráčům pomohla k porážce silné Poruby. Poděkováním je také to, že nezdražujeme na semifinále. Přál bych si, aby byl proti Třebíči plný stadion, který náš tým požene k vytouženému finále. Věrnost zlínských fanoušků je příkladná, zvláště v této turbulentní sezoně." uvedl Robert Hamrla, generální manažer.


Ceník vstupenek na semifinále 2023 - 3. a 4. utkání

Cena
Klubová sedadla P10 400 Kč
Sezení kat. A 280 Kč
Sezení kat. B22 220 Kč
Stání 150 Kč
Děti a ZTP/P 70 Kč

Vstupenky prodané na pokladně nebo online dvě hodiny před utkáním jsou dražší o 20 Kč.


Vstup na permanentní vstupenky

Permanentka PLUS má zajištěný vstup i na všechny zápasy semifinále. Permanentka ZÁKLAD má předkupní práv včetně 10 % slevy. Vstupenky si lze zakoupit přes společnost Ticketportal.cz po přihlášení do systému pod e-mailem, který byl nahlášen při nákupu. Nebo na hlavní pokladně Zimního stadionu Luďka Čajky. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailové adrese marketing@beranizlin.cz


Slevy ze vstupenek

Dětská sleva

- platná pro děti s maximální výškou 130 cm
- platnost pro stání, u sektoru G možnost výběru místa k sezení
- v rámci sezení (vyjma sektoru G) se jedná o vstupenku bez místa

ZTP/P

- platná pro držitele platného průkazu ZTP/P, který je nutné mít při každém vstupu do ZS
- platná pouze pro stání a místa vyhrazená pro vozíčkáře
- doprovod si vždy zakoupí druhou vstupenku ZTP/P
- kapacita míst pro vozíčkáře je kapacitně omezena na 10 míst pro invalidní vozík + doprovod