pátek 25. listopadu 2022 | Redakce

Blíží se Týden hokeje! Přijďte v sobotu 26. listopadu v 9 hodin na PSG arénu

V sobotu 26. listopadu od 9 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Berani Zlín ve spolupráci s Českým hokejem pořádají na PSG aréně akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na trenéry Petra Žáka (zak@beranizlin.cz) nebo Vladimíra Sedláře (sedlar@beranizlin.cz) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Na místě budou k dispozici trenéři mladých Beranů, kteří rádi zodpoví případné dotazy.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná podesáté po celé České republice a celkově už pojedenácté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 37 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Týden hokeje na PSG aréně (sobota 26. listopadu, od 9 hodin)


- pestrý a zábavný program na ledě pod vedením trenérů klubu, mladých hokejistů i maskota Berana
- možnost vyzkoušet si samostatné nájezdy (na ledě budou mladí brankáři)
- možnost prohlédnout si další sportovní zázemí PSG arény (hokejová šatna, tělocvična, střílna)
- pro každého dětského návštěvníka bude připraven zajímavý hokejový dárek
- po celou dobu konání bude pro návštěvníky otevřen bufet
- od 12 hodin se přímo na PSG aréně uskuteční extraligový zápas juniorů Berani Zlín vs. Olomouc

Těšíme se na vaši návštěvu.