pátek 09. září 2022 | Redakce - marketing

Získejte dres zlínských Beranů! Již zítra na Lešetín Festu 2022!

Tři zajímavé hrané dresy z minulé sezony a dva z týmového focení můžete získat zítra na představování dresu na následující sezonu 2022/23! Stačí když vyplněnou kartičku vložíte do osudí, které bude umístěné v prostorách Lešetín Festu a počkáte na závěr autogramiády, kdy budou vylosování výherci!

Představení tří sad zápasových dresů, které budou odkazovat na dva významné milníky klubu budou představeny v 15:30 v rámci Lešetín Festu 2022 za přítomnosti hráčů klubu PSG Berani Zlín. Autogramiády se zúčastní hrači jako je Pavel Kubiš, Jirka Ondráček, Valentin Claireaux, Libor Kašík, Bedřich Köhler, Petr Mrázek, Jakub Illéš, Daniel Huf a další . Vstup na akce je zdarma.

Do soutěže se můžete přihlásit přímo na akci, když vyplníte lísteček a vložíte ho do osudí, ze kterého zlínští Berani na konci autogramiády vyberou 5 výherců!

Čí dresy můžete vyhrát? Nejcennějším artefaktem bude dres kanadského legionáře Alexandra Malleta z minulé sezony. Dále také dres Radka Veselého a Jan Svobody. Další dva dresy jsou z letošní sezony, jsou bez jmen a čísel. Tyto dresy byly využity pro předsezonní focení.